CND Shellac™

Mám záujem

Prestige Esthetic Center ponúka unikátnu novinku Shellac
Sme certifikovaným CND Shellac™ salónom

Prestige Esthetic Center ponúka unikátnu novinku Shellac Sme certifikovaným VIP Shellac™ salónom

Jedným z prvých CND Shellac salónov na Slovensku, prvý v Košiciach
Naše pracovníčky su vyškolené a certifikované pre aplikáciu Shellac

Preto Vám zaručujeme dodržanie technologického postupu tak, aby bol Shellac™ kvalitne aplikovaný a mal maximálnu možnú životnosť na prírodnom nechte.

Vaše ruky hovoria za Vás. Posilnite svoje nechty s technológiou CND Shellac Power Polish.

Shellac je správnou voľbou pre tie zákazníčky, ktoré vyznávajú prirodzenú a úplne šetrnú úpravu prírodného nechtu bez jeho poškodenia.

môžete si vybrať z obrovského množstva odtieňov

môžete si vybrať z obrovského množstva odtieňov

Shellac Vám prináša:

 • BRILANTNÝ LESK

 • HLBOKÉ UNIKÁTNE FARBY

 • DOKONALÝ PRIRODZENÝ VZHĽAD

 • TRVANLIVOSŤ 2-3 TÝŽDNE

 • ŽIADNE PILOVANIE A OBRUSOVANIE VAŠICH NECHTOV

 • OKAMŽITE SUCHÝ

 • SLABÉ NECHTY ÚŽASNE SPEVNÍ A OCHRÁNI

 • TVRDÝM A KREHKÝM NECHTOM DODÁ PRUŽNOSŤ

 • RÝCHLA APLIKÁCIA 30-40 MIN

 • UNIKÁTNA UV3 TECHNOLÓGIA

 • NEUVERITEĽNÝ, DLHOTRVAJÚCI LESK, PEVNÁ, FLEXIBILNÍ FARBA ODOLNÉHO LAKU

 • ŽIADNE PILOVANIE, ŽIADNE BRÚSENIE, ŽIADNE ZDĹHAVÉ SCHNUTIE, ŽIADNE ODRETÉ OKRAJE, ŽIADNE POŠKODENIA

Niekoľko dôležitých informácií CND Shellac™ systému:

Unikátna technológia Shellac systému v sebe kombinuje ľahkosť laku s krásnym leskom a dlhotrvajúcim nosením po dobu niekoľkých týždňov.

Spoločnosť CND tento výrobok uviedla na svetový trh približne pre rokom a tým vytvorila nový odbor v oblasti nechtovej modeláže – krásnej a trvácnej úprave prírodného nechtu bez jeho poškodenia.

Jedine so Shellacom prírodný necht neobrusujeme, preto nepoškodzujeme nechtové lôžko a to ani pri aplikácii, ani pri odstránení.

Shellac aplikujeme aj na nohy!

24Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

Ako je na tom Shellac v porovnaní s ostatnými gel-lakmi?

Podobnosť je tu čisto náhodná. Ostatné značky majú väčšinou slovo gél už v názve produktu. A naozaj majú zložením bližšie skôr ku gélom, nanášajú sa v silnejšej vrstve a omnoho horšie sa odstraňujú.

Gel-laky samozrejme nie sú nekvalitné, sú proste niečím iným. Pred aplikáciou gel-laku je potrebné prírodný nechet zdrsniť, u Shellacu naopak nie. Nanáša sa na čistý prírodný necht.

Fenomenálny úspech Power Polish CND Shellac naviac priniesol na trh aj lacné napodobeniny, ktoré sa k nám dovážajú z Poľska. Z USA sa k nám dováža ďalšia lacná napodobenina, v takmer identických fľaštičkách ako je originálny CND Shellac.

Podobnosť s originálom ale končí pri názve… Ľahko, bez obrusovania a poškodenia prírodného nechtu sa dá odstrániť jedine CND Shellac Power Polish.

Je potrebné si zapamätať, že Shellac je navrhnutý ako systém, čo znamená, že garantovanú kvalitu môžeme dosiahnuť len používaním systémových komponentov spolu s originálnou CND UV lampou, ktorá je pre Shellac navrhnutá. Jedine s ňou je možné ponúknuť klientkám naozaj protriednu službu v očakávanej kvalite.

Trvanlivost Shellacu na nohách: 6-8 týždňov.

24Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

Shellac – Lak, ktorý je ľahký – nezaťažuje nechty ako gél, ale drží ako gél, až kým nechty neodrastú, okamžite schne a krásne sa leskne! Unikátna technológia Shellac získala Zlatý pohár za inovatívny produkt i na Interbeauty Prague 2011. „Nosí sa“ šetrnná a prirodzená manikúra!