Procedúry na telo

Mám záujem

PROCEDÚRY NA FORMOVANIE POSTAVY

PROCEDÚRY NA FORMOVANIE POSTAVY

Kavitácia

Kavitácia je ultrazvuková metóda určená na redukciu hmotnosti a tvarovania postavy. Najčastejšie ošetrované oblasti sú: brucho, boky, predne a zadné stehná, zadok.
Počas jedného ošetrenia prebehne súčasne odstraňovanie tukov, zmiernenie celulitídy a spevnenie pokožky. Ošetrenie sa vykonáva v 7-10dňových intervaloch a je dobré opakovať aspoň 4 ošetrenia po sebe. Pre lepší účinok terapie, kavitáciu kombinujeme s lymfodrenážou.

VIAC

Radiofrekvencia

Rádiofrekvencia využíva pokročilú kapacitnú technológiu(CP), vďaka ktorej umožňuje bezbolestnú a vysoko efektívnu liečbu celulitídy, strií, či celkového vzhľadu pokožky. Pokožka vyzerá krajšie , spevní sa jej štruktúra, v prípade celulitídy prichádza k výraznému zlepšeniu. Najčastejšie ošetrované oblasti sú: brucho, boky, predne a zadné stehná, zadok, ruky. Ošetrenie sa vykonáva v 7-10dňových intervaloch a je dobré opakovať aspoň 4 ošetrenia po sebe . Pre lepší účinok terapie, rádiofrekvenciu kombinujeme s lymfodrenážou.

VIAC

LipoLaser

LipoLaser má 10 hlavíc, teda ošetrí až 10 partií tela naraz len za 30 min!!! Ide o vysokoefektívnu procedúru, pri ktorej pôsobením lasera dochádza k zničeniu tukovej bunky. Úbytok po sérií 5-6 ošetrení 2-9cm! Odporúčaná séria pre výrazný efekt zoštíhlenia je 5-6x v trojdňových intervaloch. Vhodné pre ošetrenia brucha, bokov, chrbta, rúk, nôh, podbriadku a pod. Pre lepší účinok terapie si môžete zvoliť aj variant s lymfodrenážou.

VIAC

Rádioendoderm terapia

 Rádioendoderm terapia/RDT/ je výnimočná tým, že jej špeciálne aplikátory kombinujú jemné sanie s rotujúcimi guličkami. Valcovanie a sacia akcia uvoľňuje v krvi kyslík a tým zlepšuje prekrvenie a viditeľne pôsobí na odstraňovanie celulitídy. Ošetrenie sa vykonáva v 7-10dňových intervaloch a je dobré opakovať aspoň 4 ošetrenia po sebe . Pre lepší účinok terapie, RDT terapiu kombinujeme s lymfodrenážou.

VIAC

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž- lymfomasáž, je jemná masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia škodlivých látok z buniek v našom tele a z medzibunkového priestoru kože, podkožia a svalov. Pokiaľ v lymfatickom systéme neprúdi tok lymfy, škodlivé látky sa usádzajú v našom tele a okrem iného spôsobujú napr. aj celulitídu. Lymfodrenáž okrem toho, že pomáha odstraňovať celulitídu, účinne napomáha aj v boji s nepoddajnými tukovými vankúšikmi, zoštíhľuje, odvodňuje, detoxikuje a v neposlednom rade priaznivo vplýva aj na náš imunitný systém. Doprajte vašim nohám oddych pri príjemnej masáži a zároveň účinne zabojujte s celulitídou a mnohými ďalšími problémami.

VIAC

Kryolipolýza

Kryolipolýza prináša efektívne chudnutie pôsobením chladu na tukové bunky s TRVALÝM výsledkom. Najčastejšie ošetrované oblasti sú brucho, vnútorná a vonkajšia strana stehien, boky. Vhodná pre ošetrenie všetkých problémových partií s tukovou vrstvou nad 3 cm . Výhodou kryolipolýzy je, že na jednu oblasť postačí 1 až 2 ošetrenia. Ošetrenie je možné opakovanie po 7 dňoch, ak sa jedná o istú partiu tela. Trvalý a viditeľný úbytok tukových buniek až 25 – 30 % z ošetrovanej oblasti

VIAC

KOMBINOVANÉ PROCEDÚRY NA TELO

KOMBINOVANÉ PROCEDÚRY NA TELO

Štíhle nohy

 Vysoko účinný program, ktorý kombinuje tie najefektívnejšie procedúry na formovanie postavy a to kryolipolýzu , kavitáciu, rádiofrekvenciu a lymfodrenáž. Kombináciou ich účinkov sa výsledný efekt ešte znásobí. Program útočí na tuk, celulitídu a spevní ochabnutú pokožku. Pri správnom postupe a odstupe procedúr, po skončení celého programu, budete mať viditeľne štíhlejšie, hladšie nohy a pevnejšiu pokožku. Celý program je možné absolvovať v priebehu 6tich týždňov.

VIAC

Štíhle bruško

 Vysoko účinný program, ktorý kombinuje tie najefektívnejšie procedúry na formovanie postavy a to kryolipolýzu , kavitáciu, rádiofrekvenciu a lymfodrenáž. Kombináciou ich účinkov sa výsledný efekt ešte znásobí. Program útočí na tuk, celulitídu a spevní ochabnutú pokožku. Pri správnom postupe a odstupe procedúr, po skončení celého programu, budete mať viditeľne štíhlejšie, hladšie bruško a pevnejšiu pokožku. Celý program je možné absolvovať v priebehu 6tich týždňov.

VIAC

Krásne ruky

Super účinná kombinácia terapií, ktorá zmenší objem ošetrovanej oblasti, napne a spevní pokožku vašich rúk .Ošetrenie kombinuje kavitáciu, ktorá vplyvom ultrazvuku odburáva tukovú bunku, rádiofrekvenciu, ktorá pôsobí na spevnenie pokožky.
Pre výrazne zlepšenie odporúčame absolvovať 4 x na jednu partiu a to v 7 – 10 dňových intervaloch.

VIAC

Prestige Slim Quarteto

Super účinná kombinácia terapií, ktorá zmenší objem ošetrovanej oblasti, napne pokožku a zmenší celulitídu. Ošetrenie kombinuje kavitáciu, ktorá vplyvom ultrazvuku odburáva tukovú bunku, rádiofrekvenciu, ktorá pôsobí na spevnenie pokožky, celulitídy , Cryo terapiu a tiež lymfodrenáž
Pre výrazne zlepšenie odporúčame absolvovať 4 x na jednu partiu a to v 7 – 10 dňových intervaloch. Vhodné pre brucho, predne aj zadne stehna, zadok a boky. Všetky sú vysoko účinné pri formovaní postavy, ich kombinovaný výsledok Vás určite milo prekvapí!

VIAC

Prestige Anticelulitide Quarteto

Super účinná kombinácia terapií, ktorá viditeľne zmenší celulitídu, vyhladí pokožku . Ošetrenie kombinuje Rádioendoderm terapiu, ktorá rozmasíruje celulitídu, prekrvi pokožku, rádiofrekvenciu, ktorou pôsobíme na spevnenie pokožky, Cryo terapiu a tiež lymfodrenáž.
Okamžité a trvalé účinky. Pre výrazne zlepšenie odporúčame absolvovať 4 x na jednu partiu. Vhodné na predne aj zadne stehna, zadok a boky. Všetky štyri terapie sú vysoko účinné proti celulitíde, ich kombinovaný výsledok Vás určite milo prekvapí!

VIAC

SKRÁŠĽOVACIE PROCEDÚRY

SKRÁŠĽOVACIE PROCEDÚRY

IPL epilácia

Moderná a efektívna metóda odstraňovania ochlpenia pomocou Intenzívneho pulzného svetla /IPL /
Prístroj ma kozmetický a medicínsky certifikát, je veľmi účinný a bezpečný. Ošetrenie je potrebné opakovať v 3- týždňových intervaloch aspoň 4 – 6 krát po sebe.

VIAC

Pedikúra

Najdôležitejšou súčasťou starostlivosti o nohy neodmysliteľne patrí pedikúra. V Prestige Esthetic Center si vyberiete pedikúru podľa vášho priania. Ponúkame modernú suchú medicínsku pedikúru, ktorá je v Európe a USA najobľúbenejšou formou ošetrenia nôh alebo tiež ponúkame klasickú mokrú pedikúru a relaxačnú SPA Pedikúru.

VIAC

Shellac

Shellac CND je správnou voľbou pre klientky, ktoré vyznávajú prirodzenú a úplne šetrnú úpravu prírodného nechtu, bez jeho poškodenia. Prestige Esthetic Center je certifikovaný salón pre aplikáciu Shellac CND. Preto zaručujeme dodržanie technologického postupu tak, aby bol Shellac™ kvalitne aplikovaný a mal maximálnu možnú životnosť na prírodnom nechte. Možnosť výberu odtieňa zo širokej palety farieb. Shellac CND je trvácny lak , ktorý vydrží až 4 týždne.

VIAC