O nás

Vitajte na stránke Prestige Esthetic Center

Prinášame Vám mladosť a krásu vďaka prevratným prístrojovým ošetreniam.

Ponúkame najmodernešie procedúry a terapie pre vysoko účinné neinvazívne formovanie postavy a omladzovanie.

Zbavte sa s nami zbytočných centimetrov a celulitídy bez námahy, bez cvičenia a diét, procedúrami pri ktorých vy budete relaxovať, my a naše stroje to vybavíme za Vás.

Omladnite a rozjasnite svoju pleť, doprajte si luxusné účinné ošetrenia za veľmi prijateľné ceny.

Relax, profesionalita, kvalitné prístroje, skúsenosti , či nenahraditeľný dotyk rúk našich terapeutiek ,to je súhrn piatich elementov , ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou našich ošetrení.

O Vaše pohodlie sa stará náš personál , ktorého cieľom je spokojný úsmev každej klientky. Svedčia o tom desiatky skvelých recenzií, stála klientela a dlhoročné pôsobenie.

,,Práca v Estetickom Centre je možnosť využiť všetky moje vedomosti , ktoré som získala štúdiom kozmetiky a vizáže. Taktiež je pre mňa veľmi  dôležité pracovať s tým , čo ma baví a  to  – pomáhať Vám cítiť sa a vyzerať skvele,,

Petra Bodnárová, terapeutka ,kozmetička

,,Mojou prácou a individuálnym prístupom ku klientkam , prispievam ku kvalitným službám v našom Estetickom centre, čo je pre nás veľmi dôležité. Ukazujem ženám, že aj malé zmeny zovňajšku, im pomôžu byť spokojné sami zo sebou,,

Nikola Vangorová, Terapeutka, kozmetička

Naše služby

Vyberte si z našej ponuky, príďte si urobiť radosť a spraviť niečo pre svoje telo a tvár do príjemného prostredia v širšom centre mesta.

Procedúry na telo

Read More

Procedúry na tvár

Read More

Centrum sídli na Jesenského 2 v Košiciach

Tešíme sa na Vás!

Centrum sídli na Jesenského 2 v Košiciach

Tešíme sa na Vás!

Prečo si vybrať práve nás?