Anti Age Flash

Mám záujem

Anti Age Flash – Omladzovanie Svetlom – Fotorejuvenizácia

Anti Age Flash – Omladzovanie Svetlom – Fotorejuvenizácia

Intensive Puls Ligth omladenie prístrojom Prestige Triple Flash

Omladenie svetlom alebo fotorejuvenizácia je jedna z najmodernejších procedúr v Anti Age kozmetike. Svetlo svojim blahodárnym účinkom vo forme IPL prinavráti vašej pleti mladosť, zdravie a krásu. Výsledky sú viditelné po prvom sedení, po celej terapii sú výrazné a dlhodobo udržatelné.

V Prestige Esthetic Centre okrem samotnej IPL fotorejuvenizácie, Vám ponúkame kombinované procedúry, ktorých účinky Vás pozitívne šokujú!

Vyskúšajte niektorú z Flash, Flash Diamant, Flash Prestige alebo Flash Laser terapií!

IPL fotorejuvenizácia

Výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť a hebkosť a zmiernenie viditeľných známok starnutia. Zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár. Fotoomladenie je možné prevádzať na všetkých častiach tváre, krku, dekoltu a rukách.

Výsledky ošetrení

Výsledky ošetrení

zmiernenie jemných povrchových vrások, zlepšenie textúry a hydratácie pleti, vyhladenie kožného povrchu, zmenšenie viditeľných pórov, zmiernenie pigmentových škvŕn. Fotoomladenie tiež odstraňuje jazvy po akné, uľahčuje hojenie, zjemňuje hrubú mastnú pleť a zmierňuje viditeľnosť červených žiliek.

Frekvencia ošetrení

Frekvencia ošetrení

Odporúčame na úvod absolvovať intenzívnu kúru, 2x do týždňa v priebehu 2-3 týždňov, potom spomaliť na 1x týždenne, opakovať 3-4x a následne udržiavať výsledky s frekvenciou 1-2 do mesiaca podľa stavu pleti.

Odporúčania k terapii

Odporúčania k terapii

24 hodín po ošetrení sa nelíčiť a nepoužívať parfémované mydlá, 2 týždne pred ošetrením sa výrazne neopaľovať na slnku ani v soláriu, nefajčiť 2 hodiny pred a po ošetrení
Medzi terapiam odporúčame používať vitamínové séra pre zvýšenie hydratácia a doplnenie vitamínu C.
Po ošetrení je potrebné používať krémy s UV faktorom minimálne 2 týždne.

Kontraindikácie

  • TEHOTENSTVO

  • ČERSTVO OPÁLENÁ POKOŽKA

  • UŽÍVANIE LIEKOV PROTI AKNÉ V POSLEDNÝCH 6 MESIACOCH

  • EPILEPSIA

  • ALERGIA NA SVETLO