Anti Acne Flash

Mám záujem

Anti Acne Flash – liečba akné

Anti Acne Flash – liečba akné

Akné je zápalové ochorenie mazových žliaz spojené s typickými povrchovými kožnými erupciami, ktoré sú spôsobené upchatím kožných pórov. Akné sa väčšinou vyskytuje na tvári, krku, chrbte, hrudníku a na ramenách.

Akné patrí medzi jedno z najčastejších chronických ochorení kože a zároveň aj najbežnejšie kožné ochorenie mládeže v pubertálom veku. Napriek tomu, že akné postihuje najčastejšie mladých ľudí v puberte, môže sa vyskytovať aj u novorodencov, detí pred pubertou a dospelých vyššieho veku. Vďaka cielenej a skorej terapii môže byť liečba nielen úspešná, ale sa aj výrazne znižuje riziko vzniku trvalých jaziev, ktoré sú častým sprievodným javom nesprávne liečeného akné.

Vyskúšajte niektorú z Flash, Flash Diamant, Flash Prestige alebo Flash Laser terapií!

Na vzniku ochorenia sa podieľajú štyri hlavné faktory:

  • Porucha rohovatenia buniek vo vlasovom folikule a upchatie vlasového folikulu

  • Zvýšená produkcia mazu podmienená mužskými pohlavnými hormónmi androgénmin

  • Zmnoženie baktérií

  • Zápal

Intensive Puls Ligth liečba prístrojom Prestige Triple Flash

Veľmi účinnou novinkou v liečbe akné, je využitie intenzívneho pulzného svetla pri ktorom dochádza k stimulácii lokálnej imunitnej odpovede, k zníženiu počtu zapálených vyrážok a k odstránenie červenofialových a hnedých fľakov, ktoré u mnohých klientov zostávajú na koži po zhojení vyrážok

Zároveň dochádza k vylepšenie textúry kože a redukcii rozšírených pórov. Jedná sa o bezbolestnú metódu, pri ktorej klient pociťuje akoby štipnutie v mieste impulzu. Zákrok trvá v priemere 15 – 20 minút a pokožka po zákroku je začervenalá a mierne opuchnutá. AAF8Pred zákrokom odporúčame vykonávame mikrodermabráziu – zbrúsenie hornej vrstvy pokožky tak, aby liečivé svetlo preniklo čo najhlbšie.

Zákrok sa vykonáva na jeseň a v zimnom období, v pravidelných intervaloch. Pred zákrokom je vhodné absolvovať mikrodermabráziu pri ktorej dôjde k odstráneniu hornej rohovej vrstvy kože. Podľa skúseností s týmto druhom liečby dochádza k výraznému zlepšeniu v priemere už dva mesiace od zahájenia pravidelného ošetrovania.

Frekvencia ošetrení

Frekvencia ošetrení

Odporúčame na úvod absolvovať intenzívnu kúru, 2x do týždňa v priebehu 2-3 týždňov, potom spomaliť na 1x týždenne, opakovať 3-4x a následne udržiavať výsledky s frekvenciou 1-2 do mesiaca podľa stavu pleti.

Odporúčania k terapii

Odporúčania k terapii

24 hodín po ošetrení sa nelíčiť a nepoužívať parfémované mydlá, 2 týždne pred ošetrením sa výrazne neopaľovať na slnku ani v soláriu, nefajčiť 2 hodiny pred a po ošetrení
Medzi terapiam odporúčame používať vitamínové séra pre zvýšenie hydratácia a doplnenie vitamínu C.
Po ošetrení je potrebné používať krémy s UV faktorom minimálne 2 týždne.

Kontraindikácie

  • TEHOTENSTVO

  • ČERSTVO OPÁLENÁ POKOŽKA

  • UŽÍVANIE LIEKOV PROTI AKNÉ V POSLEDNÝCH 6 MESIACOCH

  • EPILEPSIA

  • ALERGIA NA SVETLO